حضور هنرمندان عضو موسسه فرهنگی هنری تذهیب درآرت فر دبی- ۲۰۱۸ فروردین ۱۳۹۷

حضور هنرمندان عضو موسسه فرهنگی هنری تذهیب درآرت فر دبی- ۲۰۱۸ فروردین ۱۳۹۷

نمایشگاه آرت فر بین المللی دبی ۲۰۱۸ (فروردین ۱۳۹۷)

حضور هنرمندان عضو موسسه فرهنگی هنری تذهیب درآرت فر دبی- ۲۰۱۸

فروردین ۱۳۹۷

 

  تلاش موسسه فرهنگی هنری تذهیبب همواره برآن است که

با شرکت در آرت فرهای بین المللی هنرمندان عضو این موسسه بتوانندبا مشاهده ی تکنیک های مختلف

دیگر هنرمندان کشورها بر تجربیات خود بیافزایند.

فیلم حاضر یک نمونه از مشاهدات هنرمند عضو تذهیب در آرت فر دبی می باشد.

نمایشگاه آرت فر بین المللی دبی ۲۰۱۸ (فروردین ۱۳۹۷)

حضور هنرمندان موسسه فرهنگی هنری تذهیب در نمایشگاه دنیای هنر دبی ۲۰۱۸

فروردین ۱۳۹۷

حضور نقاشان جوان ایرانی عضو موسسه تذهیب  در رویداد «آرت فر دوبی»/ نمایش تابلوهایی با نقش سازهای اصیل ایرانی

فرزین پیروزپی گفت: موسسه تذهیب امسال در «آرت فر دوبی» با آثار نقاشی هنرمندانی از جمله حنانه نیک سیرت، حسنا احمدآخوندی، زینت پارسا، لیلا فرامرزی، ژینوس شهیدی، زینب صادقی، نینوش پاشازاده وزهرا داوری حضور یافته است.

فرزین پیروزپی مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری تذهیب در درباره برگزاری آرت فر دبی گفت: حضور آثار هنری هنرمندان تجسمی ایرانی در آرت فرهای جهانی باعث آشنایی هنرمندان دیگر کشورها با تحولات فرهنگی و هنری معاصر کشورمان می شود.

وی افزود: به اعتقاد من یکی از راه های جلوگیری از نفوذ فرهنگی، حضور جدی و پررنگ در رویدادهای فرهنگی و هنری بین المللی است. همانطور که ما با حضور در بسیاری از رویدادهای بین المللی سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و…. زمینه ساز پیشرفت و همین طور جلوگیری از مخدوش شدن چهره ایران در مناسبات بین المللی شدیم، در مسایل فرهنگی هم باید فعالیت های فرا مرزی را گسترش دهیم. البته حضور ما در رویدادهای هنری بین المللی باید نشان دهنده فرهنگ و هنر روز جمهوری اسلامی باشد.

پیروزپی درباره رویداد آرت فر دوبی نیز گفت: آرت فر دبی همه ساله در اواخر فروردین ماه با حضور موسسات فرهنگی و هنری، گالری ها و هنرمندان ازکشورها مختلف جهان برگزار می شود. این رویداد هنری که به نام نمایشگاه جهانی هنر دبی (World art Dubai 2018 ) شناخته می شود، برای هنرمندان شرکت کننده به عنوان جایگاهی در منطقه به شمار می آید تا در آن آثار هنری ارزنده ، تاثیرگذار با سبکهای مختلف را به علاقمندان عرصه هنر ارائه کنند.

این هنرمند ادامه داد: این نمایشگاه با برقرار کردن ارتباط بین هنرمندان و گالری ها و به نمایش گذاشتن آثارهنری آن ها، مجموعه داران مشتاق و علاقمندان به این نوع آثار هنری را به طرف خود جلب می کند. در این رویداد بیش از ٣٠٠٠ اثر نقاشی، مجسمه، عکس و … از کشور هایی مختلف نظیر آلمان، هندوستان، سنگاپور، فرانسه، ژاپن، ایران، مصر، رومانی، آمریکا، استرالیا، انگلیس، اسپانیا، ارمنستان، هنگ کنگ و امارات، در سبک های مختلف به نمایش گذاشته شده است.

پیروزپی درباره حضور موسه تذهیب در این رویداد گفت: موسسه فرهنگی هنری تذهیب امسال در این رویداد هنری با آثار نقاشی هنرمندانی از جمله دکتر حنانه نیک سیرت، حسنا احمدآخوندی، زینت پارسا، لیلا فرامرزی، ژینوس شهیدی، زینب صادقی، نینوش پاشازاده وزهرا داوری حضور یافته است. تابلوی «عود» اثر زهرا داوری نیز توسط هیات داوران این رویداد انتخاب و برای فروش در کنار چند اثر برگزیده دیگر روی دیوارمخصوص فروش آرت فر قرار گرفت.

نمایشگاه آرت فربین المللی دبی ۲۰۱۸ (فروردین ۱۳۹۷)